سبد خرید 0

نحوه نصب شیرهای پدالی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 23 مرداد 1399 در ساعت 11 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ابتدا محل استقرار شیرهای پدالی مالما را مشخص و علامت گذاری می کنند پس از برش سطح زمین لایه های زیرین کاشی یا سرامیک برداشته تا به عمق مورد نظر که حدودا 150 سانتی متر میباشد برسند.

از همان گودالی که ایجاد نموده اند استفاده میکنند و یک کانال زیرزمینی به سمت دیوار یا پایه سنگی روشویی حفر میکنند به طوریکه بتوان شلنگ های رفت و برگشت اب را از آن کانال عبور داده و به سمت پایه روشویی هدایت کرد و از آنجا هم با حفر یک سوراخ دیگر شلنگ هارا به بیرون هدایت میکنند.

پایه شیرهای پایی را در محل برش گذاشته و شیر را در آن قرار میدهند و اطراف آن را با چسب آب بندی مبکنند سپس درپوش را در محل مخصوص قرار میدهند. لازم به ذکر است که شیر های پایی مالما بر روی تمامی شیر های موجود در روشویی ها قابل نصب است و د ضمن این شیر ها قابلیت نصب بر روی همه مدل سنگ روشویی را دارا میباشد و این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که به انتخاب مشتری از هر مدل علمکی که سازگار با سلیقه شما باشد استفاده کنید مانند علمک کوتاه ،بلند ، سنگین ، سبک، ساده یا فانتزی ...

شیر های پایی مالما در دو مدل و با دو نوع متریال انتخابی شما ساخته می شود و در انواع رنگ ها قابل دسترس است.

در تصویر بالا میتوانید نحوه نصب شیرآلات را به چهار زبان دنیا مشاهده نمایید این به این معناست که این شیرآلات پایی به کشور های دیگر هم صادر و استفاده میشود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

 اولین تولید کننده شیر آب پدالی توکار قارچی مالما مدل مهر در دنیا